Võta meiega ühendust

Teade*
Nimi*
E-post*
Vastame Sulle 1 päeva jooksul.
Please leave empty:

Müügitingimused

1. ÜLDINE

1.1. Müügitingimused kehtivad SAJUGA veebipoe omaniku Ugandi Rõivad OÜ (SAJUGA), Lipuväljak 24, Otepää, 67403, Eesti, registrikood 14025469, käibemaksukohuslase kood EE101866282, info@sajuga.ee, ja ostu sooritanud isiku (Klient) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Müügitingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.
1.3. Lisaks käesolevatele müügitingimustele reguleerivad Kliendi ja SAJUGA vahelisi suhteid SAJUGA hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.
1.4. SAJUGA jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil.
Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist SAJUGA veebilehel (www.sajuga.ee). Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.
1.5. Kodulehel võib esineda illustratiivse tähendusega tootepilte, nendel juhtudel on hetkel saadaolevad värvi/materjali valikud esitatud tootevaates.
1.6. SAJUGA ja Klient soovivad kaubelda SAJUGA veebilehekülje www.sajuga.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. SAJUGA  internetipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.


2. TOOTED

2.1. E-poes kuvatavate toodete laos olemasolu või oodatavat tarneaega näeb vastava toote kirjelduses. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.
2.2. Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Kliendile tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
2.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
2.4. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.
2.5. Klient kinnitab, et on vähemalt 18 aastane.
2.6. Klient valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress). Tellimus saadetakse kinnitamiseks SAJUGA`le, kust väljastatakse tellimuse kinnitus, mis saadetakse tellimuses märgitud e-posti aadressile.
2.7. Klient kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. SAJUGA ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
2.8. Müügitehing loetakse kinnitatuks peale Kliendi poolse tellimuse kinnitamise.


3. OSTU SOORITAMINE

3.1. Toode lisatakse ostukorvi peale toote valimist tootelehel nupu „Lisa korvi“ vajutamist.
3.2. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada.
3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Edasi ostukorvi“ – klient suunatakse tellimuse vormistamise lehele. Peale vajalike andmete sisestamist suunatakse klient makseviisi valiku lehele.
3.4. Tellimus loetakse vormistatuks peale arve tasumist.
3.5. Peale arve tasumist saadetakse Kliendi e-mailile tellimuse kinnitus.
3.7. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.8. Veebikeskkonnas tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.
3.9. Kliendil on võimalik kasutada tasumiseks Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaarti, Eesti pangalinki (Swedbank, SEB, Nordea, Danske Bank, Krediidipank, LHV). Tellimuse kinnitamisel suunatakse Teid panka kus ootab ees eeltäidetud maksekorraldus. Arveid saab vaadata ja välja printida Minu konto alt.  Antud makseid vahendab Maksekeskus AS.
3.10. Tasumine toimub väljaspool E-poodi turvalises keskkonnas mida vahendab Maksekeskus AS.
3.11. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele arve.
3.12. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) tellimuse kinnituse järgselt tasumisele kuuluva summa laekumisest SAJUGA arvelduskontole.


4. HINNAD

4.1. Kõik hinnad on näidatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu (20%).
4.2. SAJUGA`l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub SAJUGA tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
4.3. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis.


5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

5.1. SAJUGA veebipood kauba kättetoimetamise riigiks on Eesti.
5.1. SAJUGA veebipoes on transport tasuta.
5.2. Laos olev kaup postitakse tavaliselt sama või järgmise tööpäeva jooksul makse laekumisest SAJUGA arvelduskontole. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest. Orienteeruvad kohalejõudmise aeg on 1-3 tööpäeva.
5.3. Tooted tarnitakse kliendile Itella SmartPost pakiautomaadi või Omniva pakiautomaadi vahendusel.


6. TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TOODETE TAGASTAMINE

6.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@sajuga.ee. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
6.2 SAJUGA veebipoest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba Kliendini jõudmisest. 14-päevase tagastusõiguse korral ei pea Klient tagastamist põhjendama. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis, originaaletiketiga ja kasutamata.
6.3 Tellitud kaup on võimalik pakiautomaadiga 14 päeva jooksul tasuta tagastada. Paki saab Klient tagastada samas pakiautomaadis uksekoodiga, mis kättesaamisel. Toote tagastamisel tuleb sellest teavitada  kodulehel leitava tagasiside vormi kaudu või saates e-maili aadressile info@sajuga.ee.
6.4 Raha kantakse tagastatud toote eest tagasi Kliendi arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates tagastatava toote meieni jõudmisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine.
6.5 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta tagastamistingimustele (toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis, originaaletiketiga ja kasutamata), siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb SAJUGA juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.
6.6. Kliendi tellitud kauba puudumisel tühistab SAJUGA tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt, kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib SAJUGA küsida Kliendi soove ülejäänud tellimusega ümber käimiseks – kas lähetada või samuti tühistada.
6.7. Tellimuse tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.


7. GARANTII

7.1. Toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest vastutab SAJUGA 2 aasta jooksul alates toodete toimetamisest Kliendile.
7.2. Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel teavitage sellest koheselt SAJUGA`t e-posti aadressil info@sajuga.ee
7.3. Toote tagastamise eelduseks on kliendile väljastatud arve.
7.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korra on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode SAJUGA kulul.
7.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.
7.6. Kaupmees ei vastuta toote nõuetele mittevastavuse või puuduste eest, kui:
7.6.1. Toode on halvenenud/kahjustunud Kliendi süül;
7.6.2. Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise tagajärjel;
7.6.3. Toode on muutunud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.


8. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

Isikuandmete töötlemise info: www.sajuga.ee/ostuinfo/isikuandmete-tootlemine/

8.1. Klient annab selge ja teadliku nõusoleku SAJUGA-le enda isikuandmete töötlemiseks.
8.2. Tellimuse esitamisel Kliendi poolt sisestatud SAJUGA-le teatavaks saanud Kliendi isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Kliendile.
8.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.
8.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Kliendi tellimuse kohta – perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), telefoninumber, e-posti aadress.
8.5. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Kliendile edastatakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.
8.6. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
8.7. SAJUGA kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele, välja arvatud eelneval kirjalikul nõusolekul.
8.8. SAJUGA jätab endale õiguse edastada Klienti puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Kliendi või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
8.9. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
8.10 Klient annab SAJUGA`le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.


9. KASUTAMISTINGIMUSED

9.1. Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun Müügitingimustega“, nõustub Klient, et on tutvunud Müügitingimustega, neist aru saanud ja nõustub Müügitingimustega.
9.2. SAJUGA kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. SAJUGA ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja kaupmehe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega.
9.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja SAJUGA Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.
9.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui ka SAJUGA`l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaebuste komisjoni või Kohtusse.